ديس كاغذي ديس كاغذي

دستگاه توليد ظروف آلمينيومي ودستگاه ليوان كاغذي

نگاهي بر خط توليد ليوان كاغذي همراه با لينك فيلم

در زير كليه مراحل توليد ليوان كاغذي از ابتدا ( كاغذ خام ) تا كامل شدن ليوان كاغذي به طور كامل طبق تصوير فوق شرح داده شده است :

1) ابتدا كاغذ توسط دستگاه روكشدار كننده ماده پلي اتيلن دار روكش مي گردد . در ضمن اگر كاغذ به صورت يك طرفه روكش شود آن را سينگل و در صورتي كه دو طرف روكش شود آن را دابل مي گويند .
2) 
بعد از روكشدار شدن كاغذ ، كاغذ روكشدار در ابعاد سفارش داده شده برش داده ميشود ( براي توليد بدنه ظروف ) و رول ( بخش تحتاني ظروف )
3) 
بعد از طي مراحل بالا توسط دستگاه چاپ ، چاپ طرح هاي دلخواه بر روي صفحه كاغذ صورت ميگيرد .
4) 
از دستگاه برش به منظور برش صفحه كاغذ به كاغذ بدنه ظرف ( استروك ) استفاده ميشود و كاغذ چاپ شده به صورت استروك در مي آيد .
5) 
با استفاده از دستگاه هاي توليد ظروف يكبارمصرف كاغذي ، ظروف مورد نظر به صورت اتوماتيك توليد مي گردند . براي هر دستگاه يك اپراتور كافي است  وظيفه اين اپراتور قرار دادن كاغذ استروك شده ظروف در محل ورودي دستگاه و ورل كف ظروف در محل تعبيه شده و سپس جمع آوري ظروف توليد شده ميباشد .
6) 
در اين مرحله ديگر توليد ليوان كاغذي به پايان رسيده و تنها بسته بندي آن در كارتن هاي باقي مانده است . همان طور كه در قسمت بالا توضيح داده شد مراحل توليد ليوان كاغذي بسيار ساده ميباشد به طوري كه لازم نيست شما همه مراحل را خودتان انجام دهيد

http://www.tftcommerce.com/

مشاهده فيلم فرايند توليد دستگاه


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 41
+ نوشته شده: 1396/2/9 ساعت: ۱۷ توسط:tftcommerce :

ليوان يكبار مصرف كاغذي

امروزه در بيشتر كشورهاي دنيا ازظروف كاغذي به عنوان جايگزين مناسب براي ظروف پلاستيكي به دليل آسيب هاي فراوان به محيط و سلامت انسانها استفاده مي شود .

در اوايل قرن ٢٠ استفاده از ليوان هاي شيشه اي در محل هاي عمومي رايج بود.اين باعث انتقال بيماري از فردي به فرد ديگر ميشد.حتي يكي از محققان بنام پروفسور (Alvin Davison) تحقيقي در مورد اثرات مرگبار به اشتراك گذاشتن ليوان هاي شيشه اي در مدارس انجام داد كه در مجله ي جهان فن در سال ١٩٠٨ به چاپ رسيد.در سال ١٩٠٨ شركت (Dixie (Cup   در امريكا اقدام به توليد ليوان كاغذي كردو توانست اولين نمونه ي ليوان هاي كاغذي خود را در قطارهاي يكي از شركت هاي راه آهن به عنوان ليوان يكبار مصرف كاغذي جهت استفاده ي عموم قرار دهد.

در سال ١٩١٧ليوان هاي شيشه اي به طور كلي از دسترس مردم در قطارهاي مسافربري كنار كذاشته شد و ليوان كاغذي توانست جاي ان را به خوبي بگيرد.در سال ١٩۴٢ اين ليوان هاي كاغذيدر بيمارستان ها مورد استفاده قرار گرفت و يك تحقيق در دانشگاه ايالتي ماساچوست نشان داد كه هزينه ي استفاده از ليوان هاي شيشه اي۱/۶ برابر ليوان هاي يكبار مصرف كاغذي مي باشد.همين تحقيقات باعث شد كه صنايع و توليد كنندگان به توليد ليوان كاغذي علاقه مند شوند ودر كشورهاي ديگر از جمله فرانسه آلمان و چين به توليد آن بپردازند.

جنس ليوان كاغذي
جنس كاغذي كه در توليد ليوان كاغذي بكار مي رود ، نوعي از كاغذ مخصوص مي باشد كه در پروسه هاي توليد بسته بندي مواد غذايي به كار مي رود.اصولا اين نوع كاغذها كه در تماس مستقيم با مواد غذايي مي باشند از يك طرف متشكل از كاغذ پايه يا گرماژ متفاوت و در يك طرف ديگر پوشش پلي اتيلن مي باشند.استفاده از پوشش پلي اتيلن در اين نوع كاغذ ها باعث مي شود تا اولا اينگونه از كاغذها در محيط زيست زودتر بازيافت شوند و به محيط زيست كمترين صدمه را وارد نمايند و ثانيآ در تماس با مواد غذايي كمترين تاثير شيميايي بر روي آنها داشته باشند و كاملآ بهداشتي باشند.همچنين باعث جلوگيري از انتقال رطوبت مايعات به سطح بيروني ليوان مي شوند.

گرماژ اين كاغذ مصرفي در توليد ليوان كاغذي ميتواند از ٢١٠گرم تا ٢٣٠گرم باشد كه به مقدار وزن پوشش پلي اتيلن و كاغذ پايه بستگي دارد.

http://www.tftcommerce.com
برچسب:
امتیاز:
بازدید: 59
+ نوشته شده: 1396/1/21 ساعت: ۱۰ توسط:tftcommerce :

دستگاه توليد ليوان كاغذي

شركت تجهيز فناوري تهران با اتكا بر تجربه 15 ساله در تامين و خدمات دستگاه ليوان كاغذي ,اماده ارايه خدمات ميباشد.

براي اشنايي بيشتر به سايت شركت مراجعه كرده و تماس بگيريد تا كارشناسان شما را راهنمايي كنند.

تلفن:02144618367الي70

09122484337

تهران جنت اباد جنوبي.ميدان چهارباغ.ساختمان سبز.پلاك 11

http://www.tftcommerce.com


برچسب:
امتیاز:
بازدید: 56
+ نوشته شده: 1396/1/20 ساعت: ۱۰ توسط:tftcommerce :